Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 106 935 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Kurs Tarota Łódź i okolice

niedziela, 11 października 2009 21:47

Kochani.
Mam zamiar wiosną, w kwietniu zorganizować kurs Tarota.
Piszę to ponieważ dobrze byłoby zorientować się, czy jest w ogóle zainteresowanie.
Jak w przybliżeniu miałoby to wyglądać.

1 Podział kursu na Wielkie Arkana i Małe Arkana.

2 przeznaczenie, dla osób początkujących i ciut interesujących sie w temacie.

3 Każda z części kursu obejmowałaby dwa dni. Najlepiej sobotę i niedzielę, ale to już zależy od umówienia sie w grupie. Można byłoby Zrobić jedną część, drugą nie. Czyli niby całość razem "a jednak osobno"

4 Grupa liczyłaby 8 10 osób, tyle bym chciała zebrać, nie więcej.

5 Zajęcia odbywałyby się od 10 do 17, z godzinną przerwą na kawkę albo obiad.

6 Jeżeli ktoś byłby z daleka, byłaby możliwość spania, trzebaby było tylko zabrać śpiwór i poduszeczkę. Może też karimatę. Chociaż mam troszkę miejsc do spania.

7 Jak to zwykle bywa, wcześniej przedpłata w postaci połowy ceny za kurs.

8 Cena części kursu to 300 zł, jako, że nie musiałabym nigdzie dojeżdżać, dlatego dość promocyjna. Przynajmniej na razie.

9 Gdyby zebrała sie ekipa wcześniej, która np. nie chciałaby nocować, mogę podzielić każdą część kursu na dwie soboty. I mogę zrobić kurs wcześniej. dla zainteresowanych.

10 jaka byłaby tematyka? Kto ogląda moje programy w ezotv, wie, jak tłumaczę karty. byłaby praktyka, omówienie arkan, ale nie książkowe, bardziej z mojego doświadczenia. Taki trochę Tarot w Praktyce. Z uwzględnieniem osób początkujących.
Nauka tarota poprzez symbolikę, poprzez odczuwanie. Nie poprzez pamięciową naukę.

11 Nie zaczynam kursu medytacjami, nie tracę czasu na poboczne sprawy. Mój kurs Tarota jest szybki, intensywny.


Jako, że wiele osób pytało mnie, czy wreszcie coś zorganizuję, to pomyślałam, że już czas. Zainteresowanych proszę o kontakt na mail joannafortuna.wrozka@gmail.com


Z dopiskiem Kurs Tarota.

Podziel się
oceń
1
0


czwartek, 24 lipca 2014

Licznik odwiedzin:  506 220  

O mnie

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną- zapraszam.
Jestem numerologiczną 7, Bliźniakiem, mój ascendent usytułowany jest w Lwie. Urodziłam się w 1979 roku. Wróżeniem zajmuję się odkąd pamiętam- najpierw dla zabawy, teraz dla satysfakcji. Moją rodziną są wszyscy ci, którzy kochają piękno i dobro. Nie dzielę ludzi na lepszych i gorszych, słucham każdego i staram się mu pomóc.Lubię otaczający mnie świat, przyjmuję wiele ponadczasowych prawd, ale staram się na wszystko patrzeć krytycznym wzrokiem. Wierzę, że na świecie istnieje wiele ponad to, co my ludzie możemy odkryć naszymi zmysłami.
Mój adres e-mail

joannafortuna.wrozka@gmail.com

telefon czarownicy 665299395

możesz umówić się ze mną na spotkanie indywidualne:
w Łodzi - informacje i zapisy: Księgarenka CUD - Łódź ul. Zgierska 58 tel: 42 631 18 91 lub 500711778 www.ksiegarenka.com

O moim bloogu

Magia...Czary...Wróżki i Wróżenie...nie przychodzę Pana nawracać.Moją wiarą jest wiara w moc sprawczą myśli i dobrych życzeń.Tarot jest jedną z dróg Mocy, którą podążam....

więcej...

Magia...Czary...Wróżki i Wróżenie...nie przychodzę Pana nawracać.Moją wiarą jest wiara w moc sprawczą myśli i dobrych życzeń.Tarot jest jedną z dróg Mocy, którą podążam.Nie jest wyrocznią sam w sobie, ale zintegrowany z moim umysłem, daje wgląd w rzeczy które już minęły, jak i te jeszcze nienarodzone........

schowaj...

Ulubione blogi

Statystyki

Odwiedziny: 506220

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Horoskop

Bliźnięta

Związek, w którym jesteś bardzo zaangażowaną osobą, niestety od dawna nie istnieje emocjonalnie. Trudno Ci zatem będzie pozbierać się do kupy, ale chcesz czy nie, trzeba będzie sobie z tym jakoś poradzić. To prawdopodobnie dobry dzień, aby wreszcie zakończyć konflikt.

więcej na horoskop.wp.pl

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl